Врожай вже збирають у Кам’янському, Криворізькому, Нікопольському та Дніпровському районах. Невдовзі розпочнуть й на інших територіях.
Агрономи кажуть, що особливо гарно цього року вродив ячмінь.
Вже зібрали перші 500 гектарів ячменю та гороху. А загалом ці роботи охоплять понад 900 тис га. Також збиратимуть пшеницю, гречку, ріпак та просо.
Софія Світла









