У 2021 році між міськрадою та приватним підприємством було укладено договір щодо будівництва системи водовідведення на території міста.
Службовці внесли до офіційних документів завідомо неправдиві відомості щодо обсягів виконаних робіт, які фактично не виконувались.
В результаті, завдано понад 4,3 млн грн збитків бюджету.
Винуватих судитимуть

Інна Кот









