У Генштабі зранку підтвердили, що рф запустила учора по Дніпру 2 балістичні ракети “Іскандер-М”.
Весь житловий комплекс внаслідок влучання має пошкодження, один з будинків комплексу зруйнований з 9 по 13 поверх.
У зв’язку з тим, що в ЖК не проживали люди, обійшлося без загиблих.
Софія Світла









