29 серпня окупанти з важкої артилерії декілька разів за добу поцілили по двом населеним пунктам Нікопольського району.
У Марганецькій громаді ворожі снаряди потрапили на подвір’я приватного домоволодіння – в результаті сталося займання. Пошкоджено дах, вікна та стіни в будинку. Понівечено й господарську споруду.
У Нікополі наслідки нічних обстрілів наразі встановлюються правоохоронцями, які працюють на місцях влучань.
В обох випадках інформація про постраждалих не надходила.


Лана Дніпренко









