Про безпекову ситуацію в регіоні надвечір доповів голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.
▪️Вдень окупанти обстріляли з артилерії Нікополь.
У місті пошкоджено 4 житлові будинки, 1 господарська споруда, 2 лінії електропередачі та газопровід.
На щастя, минулося без жертв або постраждалих.
▪️В інших громадах області обстрілів не зафіксовано.





Лана Дніпренко









