2-го вересня з 9-ї ранку ворог атакував із безпілотника та важкої артилерії Нікополь, Марганецьку та Мирівську громади.
Внаслідок ворожого обстрілу постаждали двоє людей. Їм надано необхідну медичну допомогу. Пошкоджено 14 приватних житлових будинків, господарчі споруди, комунальне підприємство, об’єкт інфраструктури, магазин, автівки та сільськогосптранспорт, обірвано ЛЕМ.
У будівлях вщент знищено дах, вибито цегляні стіни, повилітали вікна, уламками снарядів понівечило паркани та огорожі.
А вже 3-го вересня о 5-ій ранку окупант вдарив із РСЗВ по Покровській громаді. Наслідки атаки наразі встановлюються правоохоронцями.





Лана Дніпренко









