Про безпекову ситуацію в регіоні надвечір доповів голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.
Ворог 4 рази атакував громади Нікопольського району. Двічі обстріляв з артилерії Марганецьку громаду. Стільки ж гатив по Червоногригорівській.
Внаслідок обстрілів сталися пожежі, горіла суха трава, але вогонь ліквідували.
Головне, обійшлося без жертв та постраждалих.
В інших громадах області день минув тихо.
Лана Дніпренко









