Вчора вдень на «101» надійшло повідомлення про пожежу у Підгородному Дніпровського району. На полігоні твердих побутових відходів горить сміття на площі 1,5 га.
До гасіння пожежі довелося залучати додаткові сили та засоби. Тож до місця події рушили надзвичайники обласного центру та сусідніх міст.
Надзвичайники приборкували вогонь п’ять годин. О 19:03 пожежу вийшло локалізувати. Та ліквідація ще якийсь час тривала.










Лана Дніпренко









