Вбивство 16-річної дівчини сталося в темну годину доби до настання комендантської години.
Зовнішнє освітлення в місті не працювало.
Мешканці повідомляють, що “освітлення є тільки на центральному проспекті та на вулиці, де живе мер”. Камер спостереження у місті дуже мало.
16-річну Лізу вбили на темній вулиці, де немає відеоспостереження.
Поліція просить надати інформацію, якщо хтось бачив підозрілих осіб у ніч проти 5 вересня поблизу Привокзальної, 147.
Юлія Олександрова









