Чотирьох «піших туристів» затримали прикордонники Одещини. Чоловіки призовного віку пішки прямували до Молдови. Серед ухилянтів мешканці Дніпропетровської, Закарпатської та Житомирської областей.
Маршрут своєї подорожі «мандрівники» відшукали у закритому телеграм-каналі. За допомогою послуг таксі дістались села Петропавлівка, що на Одещині. А звідти пішки попрямували до кордону з Молдовою. На цьому етапі шляху їх виявили та затримали охоронці державного рубежу.

Лана Дніпренко









