На ці кошти військові з Групи розмінування Державної спеціальної служби транспорту Міноборони України закупили 6 нових автомобілів та спорядження для потреб інженерно-саперного підрозділу й особового складу, який виконує бойові завдання.
-Завдяки цій техніці сапери зможуть більш ефективно працювати на дорогах, в лісах та на об’єктах інфраструктури всієї України, – зазначив мер Києва Віталій Кличко.


Також за кошти з бюджету Києва у військовій частині добудували адміністративне приміщення та відремонтували приміщення для військових.

Софія Світла









