Сьогодні вдень окупанти гатили по Нікопольщині та Синельниківщині.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Сьогодні ворог атакував Новопавлівську громаду Синельниківського району. Внаслідок обстрілу пошкоджено автомобіль.
Окупанти продовжують атакувати Нікопольщину. Протягом дня здійснили обстріл артилерією по Нікополю.
Обійшлося без руйнувань, жертв або постраждалих.
Юлія Олександрова









