Сьогодні у Підгородному в одного з пасічників поцупили бджіл.
Місцеві кажуть, що вже було кілька таких випадків.
У соцмережах вони попередили, що крадії беруть не самі вулики, а тільки рамки з бджолами.
Зазначають, що аби хто до бджіл у вулик не полізе:
-Крали досвідчені у бджільництві люди. Вулики залишили, бо кожен пасічник свої вулики взнає, хоч тричі їх перефарбувати, в кожного є своя відзнака.
Пасічники б’ють на сполох та розробляють план з упіймання злодія.
Софія Світла









