Про це Юлія Сегеда повідомила на своїй сторінці в ФБ.
«У мене зараз 13 кримінальних справ в моєму провадженні і всі по статтям, вести які дуже складно і фізично і морально.
Звісно, я б не кинула цю справу, але я дуже вдячна за розуміння», – пояснила вона.
«Як ви помітили, в суді зі мною були двоє моїх колег. Це досвідчені, професійні адвокати. Я вдячна їм за підтримку та добрі слова. Мій клієнт в надійних компетентних руках», – запевняє Юлія.
Вона побажала колегам удачі та дорікнула тим, хто звинуватив її в піарі.
Єгору та Анастасії адвокатка побажала витримки та одужання.
Інна Кот









