Сьогодні окупанти тероризували Нікополь та Марганецьку громаду.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Сьогодні ворог вдарив по Нікополю та Марганецькій громаді.
Били двома дронами-камікадзе та обстріляли з артилерії.Сталася пожежа у приватному будинку. Пошкоджено чотири житлові будинки, комунальне підприємство, лінія електропередач, газопровід.
На щастя, обійшлося без постраждалих.


Юлія Олександрова









