Сьогодні у соцмережах з’явилася історія про те, як патрульні зупинили військового, що їхав до Дніпра, аби побачити родину.
Боєць скаржився, що через дії патрульних він втратив багато дорогоцінного часу.
Ось, що повідомляє прес-служба:
Вночі на одному з блок-постів патрульний екіпаж зупинив для перевірки водія автомобіля Nissan Almera. Оскільки під час спілкування у водія поліцейські помітили ознаки наркотичного сп’яніння, йому запропонували пройти медогляд у лікарні Дніпра.
З’ясувалося, що чоловік неодноразово притягувався до адмінвідповідальності за керування у стані сп’яніння та мав причетність до зберігання наркотиків.
41-річний водій від проходження медогляду відмовився. В результаті на нього склали протокол та відсторонили від керування авто.
Інна Кот









