Люди вимагають від депутатів провести громадські слухання з приводу будівництва багатоповерхівки.
Мешканці проти забудови, адже вони вважають, що будівництво буде вестися в зеленій зоні та завдасть неабияку шкоду довкіллю.
В цей час іде сесія міської ради, тож депутати зараз перебувають в сесійній залі. Люди сподіваються, що будуть почуті.
Яна Чуб









