Сьогодні окупанти знову атакували Нікопольщину БпЛА та з артилерії.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
– Знову окупанти обстріляли Нікопольський район.
Зранку ворог бив по Мирівській громаді артилерією, а ближче до обіду атакував Марганецьку з безпілотника.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









