Неспокійно було на Нікопольщині.
Ввечері агресор поцілив по районному центру. Близько опівночі – по Марганецькій громаді. Загалом випустив півдесятка артилерійських снарядів.
Про це повідомляє ОВА.
Загиблих та постраждалих немає.
Ніч в інших районах Дніпропетровщини минула без ворожих обстрілів.
Ганна Рудська









