40-річний житель Дніпра майже дві доби блукав засніженим високогір’ям на Закарпатті.
Його виявили сьогодні зранку прикордонники та рятувальники на горі Піп Іван Мармароський за 3 кілометри від кордону із Румунією.
Чоловік був без належного спорядження – у джинсах та кросівках.
Дніпрянин сподівався, що його шукатимуть румунські рятувальники, які згодом доставлять його прямісінько у Румунію.
Зустрічі з українськими правоохоронцями чоловік не зрадів, висловивши лише обурення, що йому довелося довго очікувати на їхню допомогу.
Знайду доправили до лікарні. Наразі його стан задовільний.



Юлія Олександрова









