Дівчина двічі повідомляла про замінування вокзалу у Дніпрі, надсилаючи листи на електронну пошту адміністрації вокзалу.
Це вона зробила 3 та 4 листопада.
Вибухівку тоді не знайшли.
Згодом слідчі зʼясували, що до хибних повідомлень про замінування причетна 21-річна дніпрянка.
У зловмисниці вилучили мобільний телефон, з якого надходили повідомлення.
Сьогодні «мінерці» вручили повідомлення про підозру.
Інна Кот









