Сьогодні у Нікополі є загиблий та троє поранених.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
– Окупанти цілий день тероризували Нікопольщину. Били з артилерії та спрямували дрони-каміказде.
У Нікополі загинув 63-річний чоловік та постраждали дві місцеві мешканки – 63 та 65 років. Вони були госпіталізовані у стані середньої тяжкості. Також до лікарні звернувся 43-річний чоловік, він отримав усю необхідну медичну допомогу та лікуватиметься вдома.
Пошкоджені адміністративна будівля, комунальне та 2 приватні підприємства. Пошкоджені багатоповерхівки і декілька приватних будинків, господарські споруди, 7 автівок, лінії електропередач і газопроводи.
Сьогодні два ворожих безпілотники знищили наші сили ППО. Росіяни намагаються проводити розвідку над областю.



Юлія Олександрова









