Про це повідомляють у департаменті транспорту.
Зокрема великий затор утворився через гілку, що впала на лінії електропередач на проспекті Гагаріна.
Майже 2 години електротранспорт стояв у бік Нагорного ринку. Через вузький проїзд на смузі не могли проїхати і маршрутки.
Вони застрягали у багнюці, що утворилась на краю проїжджої частини. Нині рух транспорту відновили.



Фото: Суспільне
Інна Кот









