У Дніпрі на станції аерації встановили один з найпотужніших генераторів в Україні. Про це заявили в міській раді. Станція аерації приймає стічні води для обеззаражування. Після чого очищені відходи зливають до річки Дніпро. Обіцяють, що генератор на 1800 ватт забезпечить безперебійну роботу усієї станції. А вона приймає третину стічних вод від усього міста








