Студенти у центрі Дніпра віддали належне молоді, яка 10 років тому вийшла з проєвропейськими гаслами у центр Києва. Днями, у середмісті, на Європейські площі небайдужі містяни підготували та презентували плакати, фото-розповіді очевидців, та інсталяцію із шин. Все це мало нагадати дніпрянам про події 10-и річної давнини та жорстокість, до якої вдавалися, розганяючи тодішні акції протесту.








