Сьогодні окупанти чотири рази гатили по Нікополю. На жаль, є поранені.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
– У Нікополі сьогодні від ворожих атак постраждала 16-річна дівчина та жінка 83 років. На щастя, травми не важкі, усім надана необхідна медична допомога.
Загалом за день окупанти 4 рази обстріляли Нікополь. Випустили більше десятка снарядів.
Пошкоджений магазин, 14 приватних будинків, 10 господарчих споруд, гаражі, 2 авто, 7 парників, 4 лінії електропередачі, газопровід та паркани.




Юлія Олександрова









