Телебачення 90-х років. У музеї «Машини часу» відкрилася нова експозиція, на якій можна побачити, як працювало телебачення 30 років тому. Знайшлися ентузіасти, які підключили старе обладнання телевізійників. І тепер можна на власні очі побачити, наприклад, монтаж новин того часу. Частину експозиції передав до музею і 9 канал, а мої колеги побували на відкритті виставки.








