19 грудня після 10-ї ранку ворог обстріляв Нікополь.
Внаслідок влучань пошкоджено об’єкт інфраструктури, два п’ятиповерхових будинки, більше десятка приватних домоволодінь, господарські споруди, гаражі, понад півсотні сонячних панелей, перебиті газогони та лінії електромереж. В будівлях провалило дах, стелю та стіни, побило фасади, вилетіли шибки, понівечило майно нікопольців.
Інформація про постраждалих не надходила. Збір речових доказів триває.



Інна Кот









