Про безпекову ситуацію на Дніпропетровщині надвечір доповів голова облради Микола Лукашук.
Протягом цього дня ворог шість разів атакував Нікопольщину з різної зброї. Били по районному центру, Марганецькій та Червоногригорівській громадах. Застосували безпілотники та обстрілювали з артилерії.
У Нікополі пошкоджено санаторій, кіоск, мікроавтобус, 7 приватних будинків, господарські споруди, лінії електропередачі, газогони та паркани.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
В інших громадах області день п’ятниці минув спокійно.



Лана Дніпренко









