Водій автомобіля Renault збив вночі 45-річну жінку на пішохідному переході на вулиці Титова, відтягнув її на узбіччя і поїхав геть.
Швидка шпиталізувала потерпілу із численими забоями та ушкодженнями кінцівок.
За допомогою камер “Безпечне місто” патрульним вдалося з’ясувати напрямок руху авто, а також встановити особу водія та його адресу.
У дворі поліцейські виявили автомобіль Renault зі слідами ДТП.
Водій пояснив, що злякався, тому і поїхав з місця аварії. Наразі із ним працює слідчий.

Інна Кот









