Сьогодні окупанти більше 20 разів атакували Нікопольщину, запустивши 18 БпЛА.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
– 21 атака по Нікопольському району. За сьогодні ворог запустив 18 дронів-камікадзе та випустив близько двох з половиною десятків артилерійських снарядів.
Били по Нікополю, Марганецькій, Покровській та Мирівській громадам.В останній постраждала 73-річна жінка. Її доставили у лікарню та надали усю необхідну медичну допомогу.
Загалом у районі пошкоджене агропідприємство, близько двох десятків приватних будинків, 11 господарських споруд, авто, газогони та лінії електропередачі.

Юлія Олександрова









