Енергетики повернули світло понад 40 тисячам споживачів у Павлограді, знеструмлених внаслідок нічної атаки дронів.
Про це повідомили в Міненерго.
Зокрема, після дозволу військових уночі було підключено 24 тисячі споживачів, оперативно заживлено за резервними схемами сім шахт та об’єкти промисловості, які теж були знеструмлені внаслідок атаки.
Вдень енергетики підключили близько 17 тисяч знеструмлених абонентів.
Станом на вечір без електропостачання залишається ще близько 12 тисяч осель.
Роботи тривають.

Софія Світла









