Сьогодні окупанти здійснили атаку на область ракетами та дронами-камікадзе. Є влучання.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Сьогодні ворог поцілив ракетою по Криворізькому району. На щастя, все добре, ніхто не постраждав.
Також окупанти запустили 3 дрони-камікадзе по Нікополю.
Обійшлося без руйнувань та поранених.
Юлія Олександрова









