Окупанти вдарили по Нікополю, Марганецькій та Покровській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері та вночі ворог атакував Нікопольщину з артилерії.
Цілили по Нікополю, Марганецькій та Покровській громадах.
Постраждали 58-річні чоловік та жінка, їм надали необхідну медичну допомогу.
Пошкоджені 11 приватних будинків, господарська споруда, 2 авто і газогін.
Юлія Олександрова









