Сьогодні ворог близько 10 разів атакував Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день по Нікопольщині окупанти вдарили близько десятка разів. Запустили 5 дронів-камікадзе та обстріляли з артилерії. Били по самому Нікополю, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадам.
Пошкоджений ліцей, інфраструктурні обʼєкти, комунальне підприємство, 4 приватні оселі, дитячий майданчик, 4 господарські споруди, ще одна – зруйнована вщент, пошкоджений гараж, лінія електропередачі та газогін.
На щастя, люди ніде не постраждали.

Юлія Олександрова









