Вночі ворог атакував область дронами та артилерією.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі над областю було знищено 2 ворожих «шахеди». Їх збили у Павлоградському та Нікопольському районах наші сили ППО.
Загалом Силами оборони України вночі було збито усі 13 «шахедів» у Запорізькій, Одеській та Дніпропетровській областях.
Також вночі ворог вдарив з артилерії по Нікопольському району. Били по одному з населених пунктів Марганецької громади.
А на ранок окупанти атакували Нікополь дронами-камікадзе. Наслідки уточнюються.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









