Аварія сталася сьогодні вночі на вулиці 20-річчя Перемоги у Самарському районі.
Попередньо, 26-річний водій Skoda виїхав на зустрічну смугу і здійснив лобове зіткнення з автомобілем швидкої.
Травмувалися фельдшер швидкої та кермувальник Skoda, ногу якого затисло в авто. Рятувальники деблокували його. Обох потерпілих ушпиталили.

Інна Кот









