Сьогодні окупанти били по Нікополю та Марганецькій громаді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Дві людини постраждали у Нікополі. Зранку від артилерійського обстрілу поранення отримали 21-річна жінка та 49-річний чоловік.
Їх госпіталізували у стані середньої тяжкості.
Загалом за день окупанти 6 разів атакували Нікопольщину. Запустили 3 дрони-камікадзе та стільки ж вгатили з артилерії. Били по Нікополю та Марганецькій громаді.
Пошкоджені 2 інфраструктурних об’єкти, 6 приватних будинків, один – повністю знищено, зачепило 5 господарських споруд, вантажівку та легковик, 3 лінії електропередачі та газопровід.

Юлія Олександрова









