Вчора ввечері та вночі ворог продовжив тероризувати Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Запустили 6 дронів-камікадзе по Нікополю. Пошкоджено комунальне підприємство, магазин, приватний будинок та легковий автомобіль.
Також двічі били з артилерії по Марганецькій громаді, випустили більше десятка артилерійських снарядів.
На щастя, люди не постраждали.

Юлія Олександрова









