За останні години окупанти 6 разів били по Нікопольщині.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері та вночі ворог 6 разів бив по Нікопольщині.
Запустили 2 дрони-камікадзе по Нікополю, там пошкоджено амбулаторію.
Ще артилерійські обстріли здійснили по Покровській та Марганецькій громадам. В останній зачепило приватну оселю.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









