Співробітник квартирно-експлуатаційного управління розробив схему розкрадання державних коштів через укладання договорів про постачання товарів для потреб військових частин.
Службовець у 2023 році уклав договір про передачу до служби правопорядку військового майна загальною кількістю 500 одиниць вартістю понад 1 млн гривень.
Під час обшуків було вилучено ноутбуки, журнали обліку та іншу документацію про господарську діяльність управління.
Фігуранту вручено повідомлення про підозру.
Йому загрожує від п’яти до восьми років ув’язнення.
Інна Кот









