Сьогодні на Дніпропетровщині – день жалоби.
-Область в скорботі за тими, кого вбила росія під час вчорашньої ракетної атаки.
8 безневинних жертв. З-поміж них двоє дітей.
Схилімо голови в пам’ять про них! – написали у ДніпроОВА.
Світла пам’ять безневинним жертвам.
Софія Світла









