У поліції повідомили нові подробиці про вчорашні обстріли.
Під час документування обстрілів ворог прицільно обстріляв автівки спецслужб.
На щастя, працівники поліції та ДСНС поранень не отримали.
Вчора окупанти вдарили з важкої артилерії та цілили fpv-дронами по Нікополю, Марганецькій та Мирівській громаді.
Пошкоджено комунальне підприємство, службові автомобілі поліції та рятувальників, легкові цивільні автомобілі, приватні будинки, 5-поверховий житловий будинок, вибито вікна в будівлі навчального закладу, перебито газогін.
Вночі ворог завдав ударів по цивільній інфраструктурі у селі в Червоногригорівській громаді. Робота на місцях влучань триває.

Юлія Олександрова









