Окупанти поцілили по Нікополю, Червоногригорівській та Марганецькій громадам.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ввечері та вночі ворог 3 рази бив з артилерії по Нікопольщині. Запустили близько десятка снарядів. Поцілили по райцентру, Червоногригорівській та Марганецькій громадам.
Через обстріли сталася пожежа, пошкоджено 3 приватні будинки, господарська споруда, теплиця, магазин, памʼятник, вуличне освітлення, 2 лінії електропередачі та газогін.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
За уточненою інформацією, через падіння уламків збитої ракети на Синельниківщині понівечена приватна оселя. Люди не постраждали.

Юлія Олександрова









