Безпілотники атакували Дніпро та Нікополь.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі у Дніпровському районі працювали сили ППО. Наші оборонці неба збили 2 ворожих безпілотники.
Також вчора ввечері ворог запустив 2 дрони-камікадзе по Нікополю. Від удару зайнявся приватний будинок.
Але все добре, пожежу загасили, ніхто не постраждав.
За уточненими даними, вчора у Дніпровському районі пошкоджено будинок, господарчу споруду та 1 лінію електропередачі. Люди цілі.

Юлія Олександрова









