Окупанти сьогодні били по Нікополю та Покровській громаді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог двічі атакував артилерією Нікопольський район. Били по райцентру та Покровській громаді. Загалом випустили з десяток снарядів.
У Нікополі пошкоджено 5 приватних будинків і 3 господарські споруди.
Головне, що люди не постраждали.

Юлія Олександрова









