31 серпня 2022 року ввечері байкер на мотоциклі збив на «зебрі» 19-ти річну дівчину, яка переходила дорогу разом з батьками.
Через місяць постраждала померла в лікарні у комі від важких травм.
Родина переселилася у Дніпро з Донеччини, батьки рятували дитину від війни. Але тут їм довелося поховати свою дівчинку…у весільному вбранні.
Мати загиблої дівчини звернулася до адвокатки тільки зараз, бо байкер намагається уникнути відповідальності. Відомо, що він притягався до адмінвідповідальності за порушення ПДР десять разів!!!
І це тільки ті випадки, коли він попався. Винний не допоміг батькам дитини ані копійкою.
За справу взялася відома дніпровська адвокатка Юлія Сегеда.
Адвокатка повідомила, що наступне судове засідання по цій справі призначено на 27 травня.
Вона закликає судові органи, ЗМІ та небайдужу громадськість посприяти, аби байкер не зміг уникнути відповідальності.

Інна Кот









