Окупанти запустили ракету на Криворіжжя та кілька разів атакували Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині станом на 07:30.
-Вчора ввечері ворог здійснив ракетний удар по Криворізькому району. Виникла пожежа, яку оперативно загасили.
Також окупанти ввечері і на ранок атакували Нікопольський район. Вчора запустили дрон-камікадзе по райцентру та обстріляли з артилерії Червоногригорівську громаду.
Вранці спрямували дрони на Нікополь та Марганецьку громаду. Наслідки атак ще уточнюються. Але, на щастя, люди не постраждали.
Юлія Олександрова









