Вчора потрапив у біду наш земляк, який відпочивав на Івано-Франківщині.
Дніпрянин травмувався під час походу у горах.
До ДСНС звернувся чоловік з Дніпра та повідомив, що його 31-річний брат травмував ногу в районі «Говерлянського водоспаду».
Рятувальники розшукали постраждалого дніпрянина.
Вони надали йому першу допомогу, та передали медикам.

Софія Світла









