Цьогоріч у парках та скверах Дніпра облаштували чотири фотозони до Великодня: у парку Шевченка, у парку Зелений Гай, сквері Прибережному та сквері Західному.
Зокрема, у сквері Прибережному з’явилася фотозона у дитячому стилі – з милими зайченятами, морквинками та писанками.
До речі, так багато фотозон у міських парках та скверах розташували вперше.
Сьогодні, на свято Великодня, дніпряни прийшли родинами відпочивати у зелених зонах міста, а також зробити яскраві святкові фото. Вийшло дуже гарно!

Софія Світла









